КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК ) №417 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Заклад розташований за адресою:
61010 м. Харків, вул. Миргородська, 16,
тел. (057) 725-13-74
Дата відкриття - 1945 р.

Очолює заклад:
Завідувач Єрмоленко Любов Іванівна, освіта - вища, педагогічнийстаж - 40р., стаж на посаді завідувача 29 р., категорія - вища, звання «Вихователь-методист».

• Дошкільний навчальний заклад №417 розрахований на 3 групи.
  • Функціонує З групи, з них 1 група раннього віку, 2 групи для дітей віком від 3-х років.
  • Всього в закладі виховується 65 дітей.
  • Дошкільний навчальний заклад працює за програми" Дитина" .
  • Мова навчання -українська.

Колектив дошкільного закладу працює над проблемою навчання дітей українській мові, опираючись на вже набуті навички усного мовлення, дотримуючись принципу, що заняття з українського мовлення спрямовані на пробудження інтересу та любові до рідної культури, історії. Традиційними стали розваги, пов'язані з традиціями нашого народу. Це Різдво, Масляна, Свято жайворонка, Великдень. Так поступово під час занять , ігор і розваг, у будні і свята пробуджується у дітей почуття любові до рідної домівки, своєї родини, слобожанського краю.

Кадровий склад педагогів:
  Всього педагогів - 6:
  • спеціалістів вищої категорії - 2;
  • спеціалістів І категорії - 1;
  • спеціаліст II категорії -1;
  • спецаліст -1;
  •  9-й тарифікаційний розряд - 1

• вищу освіту мають - 5 ;
  • середню - спеціальну - 1.

Колектив бере активну участь у районних методичних об'єднаннях.

Дошкільний заклад вже декілька років займає перше місце в районі по відвідуваннню дітей.

В 2017/2018 н.р. перед колективом поставлені завдання:

1 Виховувати у дітей національну самосвідомість та національні почуття засобами художнньої літератури.

2.Удосконавлювати мовленнєву компетенцію дітей в організованій та самостійній діяльності.

3.Формувати духовні якості дошкільника засобами трудового виховання шляхом ознайомлення з працею дорослих.