КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК ) №417 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Заклад розташований за адресою:
61004 м. Харків, вул. Миргородська, 16,
тел. (057) 725-13-74
Дата відкриття - 1945 р.

Очолює заклад:
Завідувач Єрмоленко Любов Іванівна, освіта - вища, педагогічнийстаж - 47р., стаж на посаді завідувача 35 р., категорія - вища, звання «Вихователь-методист».

• Заклад дошкільної освіти №417 розрахований на 3 групи.
  • Функціонує З групи, з них 1 група раннього віку, 2 групи для дітей віком від 3-х років.
  • Всього у закладі виховується 37 дітей.
  • Заклад дошкільної освіти працює за програмою" Дитина" .
  • Парціальна програма "Вітаю,театре!,
  • Парціальна  програма " Україна - моя Батьківщина"
  • Мова навчання -українська.

Колектив дошкільного закладу працює над проблемою навчання дітей українській мові, опираючись на вже набуті навички усного мовлення, дотримуючись принципу, що заняття з українського мовлення спрямовані на пробудження інтересу та любові до рідної культури, історії. Традиційними стали розваги, пов'язані з традиціями нашого народу. Це Різдво, Масляна, Свято жайворонка, Великдень. Так поступово під час занять , ігор і розваг, у будні і свята пробуджується у дітей почуття любові до рідної домівки, своєї родини, Слобожанського краю.

Кадровий склад педагогів:
  Всього педагогів - 6:
  • спеціалістів вищої категорії - 3 ;
  • спеціалістів І категорії - 2;
  • 11-й тарифний розряд - 1;
  • звання вихователь-методист - 2.
  • вищу освіту мають - 5 ;
  • середню - спеціальну - 1.

В 2023/2024н.р. перед колективом поставлені завдання:

1. Продовжувати формувати основи національно-патріотичної свідомості дошкільників засобами української художньої літератури.
  2. Поглибити роботу щодо ефективної організації діяльності спрямованої на формування навичок безпечної поведінки працівників та дошкільнят в умовах воєнного часу.

.