Правила прийому до закладу освіти

З ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ РОЗПОЧАТО ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ. СИСТЕМА ДОЗВОЛЯЄ БАТЬКАМ РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧУЄ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ.

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!

Прийом дітей в групи здійснюється завідувачем протягом календарного року на підставі:

- направлення територіального Управління  освіти;

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтва про народження дитини;

- медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!

Перелік документів, необхідних для влаштування дитини до закладу дошкільної освіти.

1. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)
2. Ксерокопія свідоцтва народження дитини.
3. Заява батьків, щодо влаштування дитини до дошкільного  закладу.
4. Направлення Управління освіти адміністрації Основ'янського  району Харківської міської ради.

Право на першочергове зарахування до закладів дошкільної освіти мають діти:

•  проживають на території обслуговування державного ,комунального ЗДО;

• є рідними (усиновленими ) братами або сестрами дітей ,які здобувають дошкільну освіту в цьому ж ЗДО;

• є дітьми працівників цього ж дитсатка;

• належать до категорії дітей з ООП ,що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;
  • належать до категорії дітей-сиріт ,позбавлених батьківського піклування ,які влаштовані під опіку,у прийомну сім'ю,дитячий будинок сімейного типу,патронатну сім'ю,а також усиновлених дітей (якщо батьки не зберігають таємницю усиновлення);
  • перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в службах у справах дітей;
  • є внутрішньо переміщеними особами або мають статус дитини ,яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів.

Батьки дитини мають пред'явити оригінал документа ,що підтверджує право на першочергове зарахування дитини. Якщо це не підтверджено ,дитину зараховують на загальних підставах.

КМУ затвердив зміни до Положення про заклад дошкільної освіти постановою від 27.01.2021 №86.