Сторінка музкерівника

«Музыка, мелодия, красота музыкальных звуков - важное средство нравственного и умственного воспитания человека, источник благородства сердца и красоты души. Музыкальное воспитание - это не воспитание музыканта, а прежде всего воспитание человека».

В.А.Сухомлинский

Музичний керівник дошкільного закладу — це особлива професія.
Багатьом з боку здається, що робота ця легка, «святкова».  Але тільки в нашій країні ця професія має настільки широку творчу спрямованість. Вона складна і водночас дуже проста, весела, але іноді трохи сумна, цікава, і точно ніколи не нудна!

«Чому найкраща? І для кого найкраща» — можете скептично запитати ви. Для тих людей, які справді покликані сіяти в душах дітей добре, вічне. Для тих, які понад усе люблять їх і здатні віддати їм душу, незважаючи на щоденні родинні турботи.

Справжній музичний керівник – це артист, який завжди може зацікавити будь-яку дитину, це скрипач, який грає на струнах душі дитини.

Коли кожен день дивишся в очі малят, розумієш, що заради них потрібно працювати як найкраще.

Діти є найпершими і найкритичнішими та найсправедливішими суддями відповідності людини своїй посаді. Бо вони одразу відчувають фальш. Тому фальшивити тут просто не можливо і грати роль теж не реально, треба просто віддаватися роботі.

Музичний керівник ДНЗ №417

Луцкевич Оксана Валеріївна

• Освіта  –  вища  (закінчила Сумський  державний педагогічний інститут  ім. А. С. Макаренко 1993 р.)
  • Стаж педагогічної діяльності  –  30 років.
  • Кваліфікаційна категорія  –  спеціаліст вищої категорії. Звання "Вихователь -методист"

У 2011 Оксана Валеріївна приймала участь у районному конкурсі "Вихователь року" у номінації "Музичній керівник" та посіла друге місце.

Нагородження

А у 2012 році посіла почесне перше місце та приймала участь в міському етапі конкурсу "Вихователь року".

Луцкевич Оксана Валеріївна – чудовий музичний керівник. Вона дуже любить свою роботу, дітей те приділяє ім. дуже багато уваги . Під керівництвом нашого талановитого музичного керівника у садку завжди проходять чудові свята, які подобаються дітям ті їх батькам.

На музичних заняттях діти зацікавлено поринають у світ музики.

Наш музичний керівник отримує велике задоволення разом з дітьми, коли їх спільна робота з різних видів діяльності має успіх.

«Філософія» перекладається з грецької як «любов до мудрості».
Педагогічна філософія Луцкевич О.В. – не просто любити, а побачити в кожній дитині паростки здібності та допомогти їх розвинути.